Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zakrzewo

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

1 147 500 zł135 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz funkcjonalnego układu, przestrzeni w otoczeniu malowniczego ogrodu? A może marzysz o własnym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 395 000 zł156 m² 8 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakrzewo,zachodniopomorskie

3 990 000 zł900 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:34 497 m²

Oaza spokoju nad morzem: klimatyczny dom z duszą wraz z oszałamiającym ogrodem a do tego 10 domków letniskowych. Twój prywatny raj nad morzem czeka! Ten klimatyczny dom z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

809 000 zł75 m² 10 786,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

748 000 zł75 m² 9 986,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany w budynku jednorodzinnym wraz z udziałem w gruncie położona w spokojnej okolicy. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 468 000 zł156 m² 9 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

829 000 zł75 m² 11 056,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

1 999 999 zł140 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Rezerwacja oferty! Ten dom Cię zachwyci! nowoczesność, komfort, a do tego niepowtarzalna lokalizacja! Polecam na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom, usytuowany w spokojnym Zakrzewie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 469 000 zł156 m² 9 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

500 000 zł1 221 m² 409,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1221 m , położona w Zakrzewie przy ul. Stawnej. Zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Działka nr 180/5 o wymiarach około 27m x 48m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

920 000 zł220 m² 4 371,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom w Zakrzewie o całkowitej powierzchni 219,6 m (powierzchnia użytkowa 175,3 m ). Dodatkowo na działce o powierzchni 521.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zakrzewo,wielkopolskie

500 000 zł1 221 m² 409,50 zł/m²

 

 

 

Zakrzewo,wielkopolskie

2 999 000 zł1 070 m² 2 802,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Zakrzewo Polecam na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy o pow. ok.1070m2. Nieruchomość starszego typu. Hala podzielona jest na pomieszczenia i razem stanowi powierzchnię ok.800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

2 999 000 zł1 070 m² 2 802,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Poznań Zakrzewo Polecam na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy o pow. ok.1070m2. Nieruchomość starszego typu. Hala podzielona jest na mniejsze pomieszczenia i razem stanowi powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

1 599 000 zł2 368 m² 675,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedna działka, a wiele możliwości! Przedstawiamy nieruchomość o powierzchni 2368m2, znajdującą się w podpoznańskim Zakrzewie. To spokojna okolica, blisko terenów rekreacyjnych, 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orzechowa

Zakrzewo,wielkopolskie

380 000 zł763 m² 498,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry Szanowni Państwo! Polecam pięknie usytuowaną działkę o powierzchni 763 m2 w samym sercu Zakrzewa! Zakrzewo jest uroczą wsią położoną w gminie Dopiewo (powiat poznański),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

2 500 000 zł140 m² 17 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Ten dom Cię zachwyci Jedyna taka oferta w okolicy! nowoczesność, komfort, a do tego niepowtarzalna lokalizacja! Polecam na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom, usytuowany w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzewo

Zakrzewo,kujawsko-pomorskie

595 000 zł103 m² 5 776,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Przedstawiamy Państwu urokliwy dom usytuowany na działce o powierzchni 7300 m w malowniczej miejscowości Zakrzewo, w gminie Wielgie. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

500 000 zł1 221 m² 409,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z windą, w urokliwej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Na sprzedaż: klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 78 m2 w podpoznańskim Zakrzewie. Na powierzchnię całości przypada 53 m gotowej do zamieszkania, zaaranżowanej przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

899 000 zł89 m² 10 101,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu bliźniaczego, położonego przy ul. Olszynowej w Zakrzewie. Ten uroczy dom, zbudowany w roku 2018, wyróżnia się stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakrzewo

Zakrzewo,kujawsko-pomorskie

59 000 zł38 m² 1 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Sprzedam mieszkanie 28metrow 2 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój do odnowienia. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

795 000 zł89 m² 8 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam do sprzedaży pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Zakrzewie. Dom o powierzchni 89 m2 na działce ok 190 m2, położony jest na małym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł296 m² 4 388,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Promocja! nowa niższa cena! Nieruchomość mieszkalno - wczasowa na działce o pow. 1,14 ha, w miejscowości Zakrzewo Górne k. Darłowa, 6 km od morza! Działka ze stawem, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zakrzewo

Zakrzewo,pomorskie

1 000 000 zł18 543 m² 53,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość idealna dla inwestora! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w gm. Linia, miejscowości Zakrzewo o powierzchni 1 8543m2. Działka położona w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakrzewo

Zakrzewo,kujawsko-pomorskie

69 000 zł38 m² 1 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Spr, edam mieszkanie 38m 2pokoje łazienka, kuchnia przedpokój, piwnica wraz z budynkiem gospodarczym do częściowego remontu. Położone w miejscowości Michałowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

185 000 zł25 600 m² 7,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nieuzbrojona Odległość do najbliższych zabudowań ok 200 m .Położona jest na wzniesieniu .Możliwość zakupu przez osobę niebędącą rolnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

222 000 zł324 m² 684,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 894 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest gospodarstwo w skład którego wchodzi dom jednorodzinny, budynek składowo-inwentarski oraz grunty orne. Nieruchomość stanowi działka gruntu nr 104/1, 41, 362.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Planetarna

Zakrzewo,wielkopolskie

620 160 zł816 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o porannej kawie na tarasie w ciszy, którą urozmaica tylko śpiew ptaków i szum drzew sąsiadującego lasu? Możesz sobie sprawić tą przyjemność szybciej niż myślisz! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązowa

Zakrzewo,wielkopolskie

850 000 zł103 m² 8 236,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Zakrzewie, blisko terenów zielonych oraz jeziora Niepruszewskiego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Zakrzewie na ulicy Wiązowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

499 000 zł104 m² 4 818,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Lokalizacja: zakrzewo, ul. Długa 68a Powierzchnia całkowita: 103,56m Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

499 000 zł104 m² 4 818,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:844 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

400 000 zł763 m² 524,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zakupu ogrodzonej działki budowlanej. Dla nieruchomości wydane aktualne warunki zabudowy - zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa. Dodatkowo na działce znajduje murowany -solidny się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązowa

Zakrzewo,wielkopolskie

850 000 zł103 m² 8 236,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

382 500 zł25 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! W ofercie sprzedaży dwie działki rolne o powierzchniach 25500mkw i 8400mkw znajdujące się w miejscowości Zakrzewo gmina Darłowo opis: 1.Działka nr 148.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiązowa