Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zakrzewo

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

230 000 zł736 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 736 m2 z widokiem na morze i jezioro, 4 km do Darłowa Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o pow. 736 m2, położona w malowniczej miejscowości Zakrzewo Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe przy trasie S11. Budynek biurowy jest nowoczesny, klasa B z pełną infrastrukturą. Możliwość wynajmu salki konferencyjnych Zapraszam na prezentacje Offers.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zakrzewo

Zakrzewo,pomorskie

749 000 zł18 573 m² 40,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakrzewo gm. Linia. Duża działka! Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Z uwagi na swoje korzystne położenie i wielkość stwarza potencjalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Wiązowa

Zakrzewo,wielkopolskie

860 000 zł103,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Polecamy na sprzedaż kolejny etap domów przy ulicy Wiązowej w Zakrzewie, bardzo blisko lasu Zakrzewskiego. Pierwsze dwa domy są już gotowe i zamieszkałe, kolejne dwa są trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

260 000 zł1 331 m² 195,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 4 km od morza. Działka o powierzchni 1331 m2., w cenie 195 zł za m2. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, domku wakacyjnego i nie tylko. Działka o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

3 675 000 zł28 267 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora, nad morzem. Działka budowlana położona na najwyższym wzniesieniu w okolicy, z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka w pełni budowlana, z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

3 700 000 zł620 m² 5 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:34 409 m²

Działający ośrodek wypoczynkowy nad morzem, położony na wzgórzu w malowniczej wsi Zakrzewo koło Darłowa. Odległość do morza to 3700 m, do jeziora 1800 m. Na działce o powierzchni 34 409.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora około.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

39 zł/m²600 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłączność | Nowoczesny budynek biurowy w Zakrzewie Informacje podstawowe: lokalizacja:Zakrzewo Dostępne powierzchnie:moduły od 200 do 1200 m Typ nieruchomości:Budynek biurowy klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

156 000 zł7 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4 km od morza, 2 km do jeziora Kopań, 4 km do Darłowa - zadbana łąka Na sprzedaż zadbana łąka położona na wysokości ok. 40 m n.p.m., w spokojnej okolicy Zakrzewa. Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

729 000 zł75 m² 9 722,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Zakrzewo,wielkopolskie

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Parterowy dom | 4 pokoje | garaż | S11 | Zakrzewo | ul. Przylesie Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony wi cenionej lokalizacji - Zakrzewo, ul. Przylesie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Zakrzewo,wielkopolskie

1 356 000 zł194 m² 6 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:773 m²

Ten uroczy dom, położony na skraju podpoznańskiego Zakrzewa od strony Dąbrowy, to idealne miejsce dla rodzin szukających spokoju i bliskości do miejskich udogodnień. Zaledwie 20 minut dzieli go od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam do sprzedaży pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Zakrzewie. Dom o powierzchni 89 m2 na działce ok 190 m2, położony jest na małym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

1 300 000 zł2 368 m² 548,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Odkryj działkę pełną potencjału - idealne miejsce na Twoje wymarzone inwestycje! Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 2368 m , usytuowaną w spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orkiszowa

Zakrzewo,wielkopolskie

4 600 zł87 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzewo | blisko poznania | na wynajem | szeregowiec | wolne od zaraz Na wynajem oferujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej , położony w Zakrzewie , o powierzchni użytkowej 86,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Graniczna

Zakrzewo,wielkopolskie

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

574 936 zł2 177 m² 264,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości położonej w: 63-910 Miejska Górka, zakrzewo Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:522 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą małego domku w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 50 m2 , położonego w miejscowości Zakrzewo na działce o pow. 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

1 990 000 zł246 m² 8 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji Zakrzewa, tuż przy granicy z Poznaniem Dom o powierzchni użytkowej 246 m , położony na dużej, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Graniczna

Zakrzewo,wielkopolskie

1 299 000 zł377 m² 3 445,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zakrzewo

Zakrzewo,pomorskie

490 000 zł9 500 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

W ofercie sprzedaży działka rolna w miejscowości Zakrzewo gmina Wejherowo. Oferta dotyczy działki rolnej o łącznej powierzchni 9500 m2. Najbliższe zabudowania znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z windą, w urokliwej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Zakrzewo,wielkopolskie

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Unikat: 3 pokoje 50 m z niezależnym garażem, piwnicą i ogrodem 340 m do wyłącznego użytku. Zielone Zakrzewo, szybki dojazd do Poznania (s11/a2). Zakrzewo (gm. Dopiewo), ul. Poznańska 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

409 000 zł1 229 m² 332,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1229 m , położona w Zakrzewie przy ul. Stawnej. Zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Działka nr 180/6 o wymiarach około 24m x 46m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 349 000 zł156 m² 8 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

880 000 zł220 m² 4 007,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Przedstawiam Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę piętrowego domu położonego w malowniczej miejscowości Zakrzewo. Z całkowitą powierzchnią 219,6 m (powierzchnia użytkowa 175,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

646 803 zł2 178 m² 296,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 223 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej zabudowanej: adres: zakrzewo, 63-910 Miejska Górka Nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

1 050 000 zł135 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 135 m , położony na malowniczej, 700-metrowej działce w spokojnej części Zakrzewa, zaledwie 2 minuty spacerem od lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 384 000 zł156 m² 8 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stawna

Zakrzewo,wielkopolskie

409 000 zł1 221 m² 334,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1221 m , położona w Zakrzewie przy ul. Stawnej. Zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Działka nr 180/5 o wymiarach około 27m x 48m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

795 000 zł1 001 m² 849,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu urokliwą działkę w miejscowości Zakrzewo, przy ul. Leśnej blisko Poznania. Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem i innymi miejscowościami poprzez bliskość drogi S11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 385 000 zł156 m² 8 878,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

1 080 000 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący